Nasza firma istnieje od 2005 roku jednak projektowaniem zajmujemy się już znacznie dłużej współpracując z Pracownią Projektową Mprojekt a także Biurem usług projektowych i obsługi inwestycyjnej Jana Hary. Działając na rynku od wielu lat dzięki czemu posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży budownictwa. Jednak poza praktyką i doświadczeniem Naszym głownym atutem jest to, że wszystko co robimy, robimy z pasją! Nasi inżynierowie zrobią wszystko aby zapewnić profesjonalną obsługę i w 100% spełnić Państwa oczekiwania.[Rozmiar: 4143 bajtów]Pracownia projektowa ArtMad działa na terenie gminy Rudnik nad Sanem, Nisko, Stalowa Wola oraz okolic. Możemy jednak także realizować zlecenia z całego województwa Podkarpackiego. Zajmujemy się projektowaniem obiektów realizowanych od podstaw, a także przebudowy i modernizacje obiektów istniejących (w tym także obiektów zabytkowych). Korzystamy z nowoczesnych technologii i najnowszego oprogramowania komputerowego, takiego jak AutoCad i ArchiCad, dzięki czemu pracujemy szybko i sprawnie, a dodatkowo mamy możliwość przedstawienia klientowi wizualizacji przestrzennej jego wymarzonej inwestycji.

Posiadamy profesjonalną, w pełni wyposażoną pracownię projektową wraz z "kącikiem" dla Naszych klientów aby wszelkie uzgodnienia były prowadzone w miłej atmosferze z troską o Państwa wygodę:

[Rozmiar: 70546 bajtów] [Rozmiar: 70008 bajtów] [Rozmiar: 69864 bajtów]

Nasza szczegółowa oferta:

  • uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy i wykonanie analiz przedprojektowych i koncepcji
  • wykonanie projektów budowlanych i wykonawczych wszystkich branż
  • projekty zagospodarowania terenu[Rozmiar: 3124 bajtów]
  • opracowania kosztorysowe
  • adaptacje projektów budynków powtarzalnych
  • uzyskanie wszelkich pozwoleń i uzgodnień
  • sprawowanie nadzoru autorskiego nad realizacją
  • sprzedaż typowych projektów domów wykonanych przez inne biura jak np. Archon, Dobre Domy itp.

[Rozmiar: 1664 bajtów] Zapraszamy do obejrzenia owoców naszej pracy w dziale "Realizajce". Znajdą tam Państwo zdjęcia zrealizowanych już projektów, wykonanych przez naszą pracownie.

W dziale "Katalog" można obejrzeć typowe projekty, domów jedno- oraz wielo-rodzinnych a także budynków usługowych i użyteczności publicznej, wykonanych przez ArtMad. Mamy nadzieję, że znajdą tu Państwo swój projekt "szyty" na miarę państwa potrzeb.